INDUSTRIALNE
WNĘTRZE

CIĘŻKIE BRZMIENIA

3D DECO & VIZUALS
AMBITNA
ELEKTRONIKA
RAP
NA STOCZNI
niepowtarzalny
klimat

Nadchodzące imprezyWieczór z Anią 26 LUT 2017


Data wydarzenia jest nieprzypadkowa, zbiega się z urodzinami Ani (23.02) – impreza w niedzielę 26.02, 3 dni później. Ten wieczór jest dla nas bardzo ważny… Pamiętacie? Obiecaliśmy zrobić wielką imprezę, aby móc spotkać się z Wami i podziękować za wsparcie i pomoc, jakie od Was otrzymaliśmy. To one uskrzydlały i dawały siłę do walki. To dzięki Wam Ania była dzielna do ostatniego dnia, ostatniego tchu… Pewnie dlatego też Ania odeszła w spokoju, w przeświadczeniu o wielkiej miłości, jakiej doświadczyła w swoim krótkim, lecz jak bardzo intensywnym życiu.
Doświadczenia ostatnich miesięcy jeszcze bardziej popychały ją do tego, co zawsze chciała robić w życiu, gdy udałoby się… aby miało ono sens, czyli nieść pomoc innym, bardziej potrzebującym osobom. 
Dlatego choć jeszcze nie w pełni gotowi emocjonalnie, już 26 lutego, chcemy zainicjować to, czym chciała zająć się Ania po swojej walce, organizujemy koncert zespołów zaprzyjaźnionych z nami, a których muzykę Ania sobie szczególnie ceniła: RARA, NOWA ZIEMIA, INNER VISION LABORATORY. 
Chociaż wstęp na koncert jest bezpłatny, (bo jakże moglibyśmy zaprosić Was, aby podziękować za wsparcie, porozmawiać, wspólnie wspominać), to podczas wydarzenia zorganizujemy akcje, z których dochód przeznaczony będzie na podopiecznych Fundacji Rak’n’Roll, której jesteśmy równie wdzięczni, co Wam, za wparcie, jakiego nam udzielili, a która to działa na wielu polach, każdego dnia niosąc pomoc swoim podopiecznym, zmagającym się z nowotworami.
Mamy nadzieję, że uda nam spędzić miły wieczór z dobrą muzyką i w doborowym towarzystwie
Przyjdźcie, wspominajcie, bądźcie z nami tego dnia…
Sedecznie zapraszamy.

PS. Jeżeli macie jakieś ciekawe pomysły, zapraszamy do współpracy.

W szczegółach:
Wieczór z Anią.
Koncerty:
RARA
NOWA ZIEMIA
INNER VISION LABORATORY


26.02 (niedziela)


Gdańsk, Protokutura
ul. Niterów 29B


Start: 18:00


Wstęp wolny.Zobacz Wieczór z Anią na Facebooku


Rootical Step #2: Violinbwoy X Raa Step X Rootical Connection 4 MAR 2017


Rootical Connection Sound System i Raa Step Sound System mają przyjemność zaprosić Was do Protokultury na całonocną sesję reggae/dub na potężnym sound systemie.
Gościem specjalnym będzie - VIOLINBWOY!

Kiedy: 04.03.2017
Gdzie: Protokultura - Klub Sztuki Alternatywnej
Start: 22:00
Wsparcie: 10pln do północy / 15pln po północy

Imprezę nagośnią połączone siły Rootical Connection Sound System oraz Raa Step Sound System.

-------------------------------------------------------------------------------------

VIOLINBWOY - Nikt nie potrafi połączyć tak z pozoru odległych brzmień smyków z ciężkim dubem. Mamy do czynienia z utalentowanym skrzypkiem z Wrocławia i producentem z własną wizją i brzmieniem. Grają go najpotężniejsze sound systemy, a on sam zwiedza Europę m.in. z Imperial Sound Army.
Muzyczną edukację zaczął w wieku 7 lat od gry na gitarze. Ukończył Państwową Szkołę Muzyczną I Stopnia we Wrocławiu w klasie skrzypiec, naukę gry na skrzypcach kontynuował pod okiem wybitnej profesor Cecylii Kędzi, uczęszczał też na zajęcia w klasie wiolonczeli. Do muzyki wrócił w momencie podjęcia studiów na angielskim Uniwersytecie w Derby na kierunku technologii i produkcji muzyki. Drugą uczelnią, na którą trafił podczas pobytu w Wielkiej Brytanii, był londyński cykl sesji sound systemowych University of Dub. Pierwsze jego produkcje powstały w 2007 roku. Wśród sound systemów regularnie grających jego dubplate'y znajdują się między innymi: Jah Shaka, Blackboard Jungle, Young Warrior, oraz wiele innych z całego świata. W 2012 roku wydał własnym sumptem EP "Los Alamos", na której wokalnie udzielił się Dan I. Na początku roku 2016 premierę miała EPka „Mono County”. Remixował też m.in. Radikala Guru. Obecnie pracuje nad swoim pierwszym studyjnym albumem.

https://www.facebook.com/violinbwoy

RAA STEP SOUNDSYSTEM - kooperacja dopełniających się wytwórców, ich drogi spotkały się w miejscu łączenia elektroniki z drewnem. Takie zderzenie doprowadziło do powstania pierwszego z okolic BDG Sound Systemu. Struktura zestawu odbiega od ideału, za to doskonale słychać linię bassową szeroko wykorzystywaną w granej przez nich selekcji z dubowym przytupem. Spragnionym rozruszania kości na parkiecie z chęcią wyciągną czarne placki jungli czy drum'n'bassów. Dla tych, którym jeszcze będzie mało mają dubstepy z najlepszych labeli.
Od kilku lat Raa Step robi zamieszanie pod tą głośniejszą sceną Boskiego Festu, ściśle współpracują przy rozwoju bydgoskiej sceny Roots&Culture i cyklicznie zasilają swoją ścianą serię imprez ku czci niskich czestotliwosci: Kultura Bassu. Jeśli niczego nie budują to na pewno mają już wiele planów, a że słuch coraz gorszy to będzie dużo głośniej.
Widzimy się pod głośnikiem!

https://www.facebook.com/RaaStep/

ROOTICAL CONNECTION SOUND SYSTEM - to zjednoczone siły trzech trójmiejskich selektorów, promotorów i pasjonatów korzennych wibracji. Dub Radix, Ledu i Krzych hołdują bezkompromisowemu, soundsystemowemu stylowi grania tworząc ze swojej selekcji potężną dawkę szeroko pojętej muzyki reggae okraszonej chantingiem na mikrofonie i najróżniejszymi efektami dzwiękowymi.. W doborze numerów kierują się przede wszystkim głębią brzmienia i przekazu. Rootical Connection to także inicjatywa mająca na celu stworzenie własnego, w pełni niezależnego i mobilnego sound systemu. Cel został osiągnięty. A wszystko to, by szerzyć muzykę Jah!

https://www.facebook.com/Rootical-Connection-Sound-System-776651825715369/
https://www.mixcloud.com/led-ledu/
https://soundcloud.com/get-dub-recordsZobacz Rootical Step #2: Violinbwoy X Raa Step X Rootical Connection na Facebooku


Pokaz Semestralny La Pasion 5 MAR 2017


Jak co roku zapraszamy na semestralne pokazy grup Studia Tańca La Pasion, które odbędą się

5 marca 2017 r (niedziela) o g. 17:00 w Protokultura - Klub Sztuki Alternatywnejw Gdańsku przy ul. Niterów 29B

Wstęp bezpłatny – zapraszamy!

W programie: flamenco, belly dance, belly fusion, balet

Pokaz semestralny to okazja do zobaczenia na scenie naszych tancerzy ze wszystkich grup, które przygotowują się w naszym studio. Przepiękne emocje i dobra zabawa w najlepszym towarzystwie gwarantowana. Zapraszamy wszystkich miłośników tańca!

Protokultura mieści się w poprzemysłowej, szybko rozwijającej się dzielnicy
Nowe Miasto Gdańsk, zlokalizowanej na terenie byłej Stoczni Gdańskiej -
kilkanaście metrów od dawnego basenu stoczniowego, gdzie nadal cumują
statki. Klub o industrialnym wnętrzu i niepowtarzalnym klimacie to
niezwykle prężnie działające miejsce na miejskiej mapie Gdańska.Do Protokultury jest bardzo dogodny dojazd - w pobliżu przystanki
tramwajowe SKM Stocznia przy ul. Jana z Kolna (linii 7, 8, 10) oraz stacja
kolejki SKM Gdańsk - Stocznia. Na miejsce pokazów dojechać można również
samochodem. Przedstawiamy (w załączeniu ) mapkę usytuowania Klubu i poniżej
link do filmu, ukazującego drogę ze stacji SKM Gdańsk - Stocznia. Droga ta
wiedzie obok wspomnianych przystanków tramwajowych.
 Zobacz Pokaz Semestralny La Pasion na Facebooku


Psycho BBQ 9 11 MAR 2017


►main stage 
[dark, forest, full on psychedelic trance]

Aural Spiral [Medulla Oblongata]
www.soundcloud.com/auralspiral
Ritual [Medulla Oblongata, Discovalley Rec.]
www.soundcloud.com/ritualakapafilas
Dominorr [Magowie Psychodelicznej Nuty]
Yaos [Magowie Psychodelicznej Nuty]
www.mixcloud.com/yaos
Rough [Toga Dansverg]
Silicium [Medulla Oblongata]
Leśnik [Medulla Oblongata/Leśna Szajka]
Kjub [Medulla Oblongata]►bar stage 
[dark, deep, dub, ritual techno, zenonesque]

Prezo
www.mixcloud.com/dariuszwaransmoczynski
Wenar [Medulla Oblongata]
www.soundcloud.com/wen-7
Dominorr [Magowie Psychodelicznej Nuty]
Elf [S.C.C.]
Ross [Medulla Oblongata]
Ochen [Medulla Oblongata/Leśna Szajka]
Ditch [Medulla Oblongata]


►deko & visu

Pszczoła UV
Lilith Di
Muoto
BOA

►chaishop

Funia Corp. Więcej info niebawem.. 

Zapraszamy !!Zobacz Psycho BBQ 9 na Facebooku


Antimatter . An Epitaph Tour 2017 . Gdańsk 14 MAR 2017


Antimatter to brytyjska grupa muzyczna założona w Liverpoolu w 1998 r. przez Micka Mossa, obecnego lidera formacji, oraz Duncana Pattersona, wcześniejszego basistę i autora tekstów Anathemy. Muzycznie zespół balansuje między rockiem progresywnym i triphopem, wzbogacając kompozycje klimatycznymi, poetyckimi tekstami. Zespół wydał sześć płyt - ostatnia, "The Judas Table" ukazała się w październiku 2015 r. tego nakładem Prophecy Productions zdobywając bardzo przychylne recenzje, również w Polsce. Antimatter koncertował wielokrotnie w naszym kraju, występując m.in. na festiwalu Castle Party, jak też towarzysząc na scenie Swallow the Sun czy Anathemie.
www.antimatteronline.com

Więcej info, supporty, ceny biletów i inne podamy niebawem. 

Zapraszamy !Zobacz Antimatter . An Epitaph Tour 2017 . Gdańsk na Facebooku


Rottenberg: Małpa x Mielzky x The Returners 17 MAR 2017


Info w krótceZobacz Rottenberg: Małpa x Mielzky x The Returners na Facebooku


Bedoes ╳ Malik Montana x Diho Raz / Gdańsk 24 MAR 2017


HipHopKoncert prezentuje

BEDOES x MALIK MONTANA x DIHO RAZ
Z premierowymi koncertami: ABY ŚMIERĆ MIAŁA ZNACZENIE x NAAAJAK

Raperzy, których się kocha lub nienawidzi mają jedną przewagę nad innymi - nie są nikomu obojętni. Mają w sobie pierwiastek, dzięki któremu przyciągają uwagę i chcąc czy nie zapadają w pamięć. Refreny do takich kawałków jak "Naaajak", czy "Gang, Gang, Gang" zna już każdy kto regularnie sprawdza polską scenę rapową. Świeże podkłady, sposób nawijania i mocne, chwytliwe kawałki to gwarancja świetnej zabawy na koncertach, a przecież o to właśnie chodzi. 

Wszyscy trzej zawitają do Waszego miasta tuż po wydaniu legalnych debiutów. Bedoesowi towarzyszyć będzie Lanek oraz White z 2115, natomiast u boku Malika i Diha zagra Dj Frodo. 

ZAJAWKA SPADŁA NO TO MY JĄ KURWA PODNOSIMY! 

Do zobaczenia. 

△△△△△△△△△△△△△△△△△△△△

LINE-UP

BEDOES x Lanek x White
MALIK MONTANA x DIHO RAZ x Dj Frodo 

Data: 24.03.2017
Miejsce: Gdańsk / Klub Protokultura
Czas: 19:00

BILETY 
Więcej info wkrótce

△△△△△△△△△△△△△△△△△△△△

BEDOES x KUBI PRODUCENT - BIAŁY I MŁODY 
https://www.youtube.com/watch?v=MLjjMgmWl4A
BEDOES x KUBI PRODUCENT - GANG, GANG, GANG
https://www.youtube.com/watch?v=JDRcZ9OKTAM
MALIK MONTANA x DIHO RAZ - NAAAJAK 
https://www.youtube.com/watch?v=2mztrtfFFos
MALIK MONTANA x DIHO RAZ - JOJO
https://www.youtube.com/watch?v=AiVxhC5RogQZobacz Bedoes ╳ Malik Montana x Diho Raz / Gdańsk na Facebooku


ReTo / 2Sty / Fresh N Dope Night Gdańsk 31 MAR 2017


31 Marca zapraszamy Was Na Fresh N Dope Night.
Impreza będzie składała się z 3 części:
- Dj Set 2Sty
- koncert ReTo
- after Dj Serio?
Imprezie będzie towarzyszył temat (Young Thug) oznacza to że co 3ci kawałek który poleci na aftererze to numer Thuggera.
Dodatkowo to Wy będziecie rózwnież odpowiedzialni za selekcję która poleci na afterze, będzie możliwość zagłosowania na wydarzeniu.

Bilety do nabycia wkrótce w Going oraz w sklepach D-Store58
I pula 25zł
II pula 30zł
III pula 35zł

Zapraszamy!Zobacz ReTo / 2Sty / Fresh N Dope Night Gdańsk na Facebooku


Najbliższa impreza


Wieczór z Anią
Data wydarzenia jest nieprzypadkowa, zbiega się z urodzinami Ani (23.02) – impreza w niedzielę 26.02, 3 dni później. Ten wieczór jest dla nas bardzo ważny… Pamiętacie? Obiecaliśmy zrobić wielką imprezę, aby móc spotkać się z Wami i podziękować za wsparcie i pomoc, jakie od Was otrzymaliśmy.
26
LUT
2017
18:00

Rootical Step #2: Violinbwoy X Raa Step X Rootical Connection
Rootical Connection Sound System i Raa Step Sound System mają przyjemność zaprosić Was do Protokultury na całonocną sesję reggae/dub na potężnym sound systemie. Gościem specjalnym będzie - VIOLINBWOY!
4
MAR
2017
22:00

Pokaz Semestralny La Pasion
Jak co roku zapraszamy na semestralne pokazy grup Studia Tańca La Pasion. Pokaz semestralny to okazja do zobaczenia na scenie naszych tancerzy ze wszystkich grup, które przygotowują się w naszym studio. Przepiękne emocje i dobra zabawa w najlepszym towarzystwie gwarantowana. Zapraszamy wszystkich miłośników tańca!
5
MAR
2017
17:00